nr 1269 1126
Stig Danielson
(1936-2014), Sverige
Etsning, Bokhandel. Signerad, numrerad 5/160, ca 25x34 cm
Stig Danielson, svensk bildkonstnär född 1936, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:31:38
100 kr
150 kr
Stig Danielson
Läs mer om Stig Danielson